Sukces Patrycji

W dniu 16.04.2019 zostały ogłoszone wyniki III etapu XII Ogólnopolskiej Olimpiady " O Diamentowy Indeks AGH". Nasza uczennica z klasy III A Patrycja Sobantka została laureatem tej olimpiady i tym samym została już dziś studentką tej uczelni. Laureaci przyjmowani są na studia na wszystkie kierunki realizowane na AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Patrycja znalazła się w ścisłym gronie najlepszych uczniów z całej Polski.

Jest to wielki sukces, który potwierdza najwyższej klasy umiejętności i wiedzę Patrycji, jest to również sukces naszej szkoły , która daje tak szerokie możliwości rozwoju uczniów.Ja chciałam jeszcze raz podziękować Patrycji za współpracę, cierpliwość i czas poświęcony fizyce,cieszę się,że mogłam ją wspierać w drodze do osiągnięcia tego sukcesu.

Beata Haładaj

indeksAGH3