Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 roku w całej Polsce rozpoczął się nowy rok szkolny. Także w naszej szkole uroczyście ten dzień przebiegał uroczyście – uczczono 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz zaprezentowano zabawne scenki z życia szkoły. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy II C pod kierunkiem wychowawcy pani Renaty Pawełoszek .

Dyrektor szkoły pani Sylwia Nowak-Miedzińska powitała uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do 320 uczniów i słuchaczy rozpoczynających naukę w szkole. Przedstawiła wychowawców klas:

Klasy Liceum Ogólnokształcącego po szkole podstawowej :

Klasa I Ap – pan Sebastian Barczak

Klasa I Bp – pani Anita Skorupska-Bernaś

Klasa I Cp – pani Małgorzata Hałaczkiewicz

Klasa I Dp – pan Adam Klimczak

Klasa I Ep – pani Violetta Barczyk

Klasy Liceum Ogólnokształcącego po gimnazjum:

Klasa I Ag – pan Piotr Trawczyński

Klasa I Bg – pani Anna Majchrzak

Klasa I Cg – pani Iwona Gołębiowska

Klasa I Dg – pani Aneta Słowik

Klasy Branżowej Szkoły I stopnia :

Klasa I Kp – pani Iwona Stefanek

Klasa I Kg – pan Cezariusz Mostowski

Klasa I Lg – pan Diana Schmeisser

Oddział słuchaczy – III semestr LOD

Pani Dyrektor przekazała wszystkim życzenia twórczej i owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Do życzeń przyłączył się Starosta Powiatu Pajęczańskiego pan Zbigniew Gajęcki, który odczytał list Sekretarza Stanu pani Marzeny Machałek skierowany do uczniów i nauczycieli.

Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy wytrwałości, radości ze zdobywania wiedzy i sukcesów!

rozpoczecie1m

rozpoczecie2m

rozpoczecie3m

rozpoczecie4m

rozpoczecie5m

rozpoczecie6m