Wielka Lekcja Geografii. Konkurs na Młodego Geografa.

15.11.2019 r. dziewięcioro uczniów naszego liceum: Liwia Brzozowska, Weronika Nąckiewicz, Lisa Piekara , Iga Ścigała z IEp, Daria Mruszczyk, Jędrzej Suchacz, Alex Warzyszyński, Ernest Zarzycki z kl. IID oraz Dominika Bojur z kl. IIC udało się na organizowaną co roku Wielką Lekcję Geografii do Łodzi.

Tematem XIII już lekcji były ,,Góry- misterium przyrody”. Po wykładach i wizualizacjach przedstawionych przez pracowników naukowych z wielu uczelni przyszedł czas na test konkursowy. W zmaganiach wzięło udział kilkuset uczniów z kilkudziesięciu szkół .

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IID –Ernest Zarzycki znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych młodych geografów.

Opiekun grupy- Agnieszka Góral

wielkalekcjageogrfii1

wielkalekcjageogrfii2

wielkalekcjageogrfii3