Zaczarowane Mikołajki

W Dzień Świętego Mikołaja ,gdy już zapadł zmrok, do naszej sali gimnastycznej przybyli cudowni goście. Do tej akcji wolontariusze SKC przygotowywali się już dużo wcześniej. Na młodszych i starszych podopiecznych Stowarzyszenia „Nie jesteś sam” czekały anioły zebrane przez uczniów, skrzaty własnoręcznie wykonane przez młodzież oraz pierniczki przez nich upieczone. Grupa muzyczna od progu wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój, a na koniec muzyka przygotowana przez chłopaków z I Ag zaprosiła wszystkich do tańca.

„Było to spore doświadczenie i nowość dla mnie, robiło się ciepło na sercu widząc uśmiechy tych ludzi” ( Maja. Kl I Dp)

„Miła atmosfera, ciekawi ludzie, z roku na rok lepsza organizacja. Uśmiech dzieciaków to najcenniejsza rzecz” (Emilia IIC)

„Tego nie da się opisać jednym zdaniem…Było cudownie, wzruszająco, magicznie…Najbardziej cieszyło mnie to , że mogę sprawić uśmiech na twarzach tych ludzi” (Lidka ICg)

„Było to to przeżycie , które ukazało mi jak wiele osób w naszym otoczeniu cierpi, ale przy tym są bardzo szczęśliwi. To daje dużo do myślenia…” (Wiktoria IID)

„Wspaniałe doświadczenie, sami ludzie przepełnieni dobrą energią. Fajnie tak sprawiać komuś radość, dla nas to sama przyjemność” ( Igor i Damian IAg)

mikolajkinie jestessam1

mikolajkinie jestessam2

mikolajkinie jestessam3

mikolajkinie jestessam4

mikolajkinie jestessam5

mikolajkinie jestessam6