Koncert z okazji Walentynek

„Miłość nie istnieje w sobie, ale w nas, jest naszym osobistym dziełem…”

Marcel Proust

Miłość jest jednym z tematów, którymi od wieków interesuje się ludzkość. Niby każdy ją zna, ale wciąż pozostaje jeszcze nieodkryta, tajemnicza, piękna. Ma różne oblicza – czasem okrutne, zwykle jednak piękne. Każdy z nas kochał choć raz, miał złamane serce… ale przecież świat bez miłości by nie istniał.

W piątkowy ranek 14 lutego 2020 roku obchodziliśmy Walentynki i z tej okazji mogliśmy zobaczyć montaż słowno –muzyczny przygotowany pod opieką p. Anity Skorupskiej – Bernaś i p. Moniki Lewandowskiej ukazujący różne odcienie miłości ukazane w utworach poetyckich recytowanych przez: Karolinę Kraskę III B, Martę Bandurę II D, Filipa Złośnika III D, Szymona Gligę II D Barbarę Wyrwas II D, Alicję Płaczek II D oraz Hannę Misztelę II B. W naszym koncercie wystąpiła również ubiegłoroczna absolwentka Dominika Fleran – obecnie studentka I roku filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Piosenki o miłości zaśpiewali: Szymon Dąbrówka I BP, Julia Ostrowska I AP, Natalia Kowalska III B, Julia Bednarek I AG. Sandra Szczepaniak I BP przepięknie zagrała na skrzypcach utwór „Can`t help falling in love”. Bracia Bartosz (II A) i Paweł (III D) Sienkiewiczowie zaprezentowali dwa utwory instrumentalne. Koncert prowadzili Aleksander Wiskulski III D i Filip Złośnik III D.

Monika Lewandowska

walentynki1

walentynki2

walentynki3

walentynki4

walentynki5