Warsztaty artystyczne Szkolnego Koła Caritas

21 lutego odbyły się warsztaty artystyczne z mamą Marty Nowak. To kolejny etap przygotowań do Wielkopostnej Akcji Szkolnego Koła Caritas „Palma zwycięstwa dla Marty”, której finał odbędzie się w kościele Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie w niedziele 29.03.2020. W warsztatach wzięło udził 61 uczniów. Pani Krysia uczyła nas trudnej sztuki robienia kwiatów z krepiny. Będziemy je wykorzystywać przy robieniu palm wielkanocnych. Marta jest niepełnosprawną uczennicą, która w tym roku szkolnym kończy edukację w naszej szkole i bardzo chcielibyśmy przygotować dla niej extra-pożegnanie. Z akcją komponowania palm ruszamy 16.03.2020. Od poniedziałku kontynuujemy pracę przy bibułowych kwiatuszkach. Wierzymy głęboko, że cała społeczność szkolna aktywnie się zaangażuje. Razem pomóżmy Marcie.

warsztatzmama1

warsztatyzmama2

warsztatyzmama3

warsztatyzmama4