Remont sali gimnastycznej zakończony

sala1Przez kilka ostatnich miesięcy na sali gimnastycznej królowała ekipa remontowo – budowlana. Remont dobiegł już do końca i w miniony piątek 26 lutego gościnne progi naszej sali gimnastycznej zostały ponownie otwarte. Zupełnie nowe oblicze sali mogli podziwiać zgromadzeni na podsumowaniu roku kulturalno – sportowego Powiatu Pajęczańskiego.

Starosta Powiatu Pajęczańskiego Beata Mateusiak – Pielucha wręczyła wyróżnienia osobom, które w minionym roku aktywnie przyczyniły się do popularyzacji kultury, tradycji regionalnej oraz sportu. Gościem honorowym był Członek Zarządu Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak. W bardzo licznej grupie wyróżnionych znalazły się osoby związane z naszą szkołą: Iwona Gołębiowska – nauczyciel języka francuskiego, organizatorka wieczorów piosenki francuskiej, Krystian Sobierajski – nauczyciel wychowania fizycznego, trener grupy siatkarek, która reprezentowała nas na turnieju w Niemczech, Artur Szczęsny- szef i dyrygent chóru Hades Band, Szymon Kotyla – uczeń klasy II B, lekkoatleta.

sala2

sala3

sala8

sala4

sala12

Dyrektor szkoły Marek Szydłowski złożył podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do remontu sali, podkreślił, że istnieje doskonała współpraca między dyrekcją a Starostą Beatą Mateusiak – Pieluchą, Zarządem Powiatu oraz Radą Powiatu Pajęczańskiego. Jednym z owoców tej współpracy jest pięknie wyremontowana i zmodernizowana sala gimnastyczna. Prezes Banku Spółdzielczego w Pajęcznie Janina Ślusarek podarowała szkole kilka nowych piłek, życząc wielu sukcesów sportowych. Uroczystość uświetnili swoim występem chórzyści z zespołu Hades Band oraz wykonawcy piosenek francuskich.

sala9

sala10

sala5

sala6

sala7

sala11