Sport

Wojewódzki Turniej Policyjny 2019

PODZIĘKOWANIA OD KOMENDANTA POLICJI w PAJĘCZNIE

Uczniowie naszej szkoły: Julia Szmajdzińska, Zuzanna Siwek, Jakub Sagan i Filip Złośnik waz z opiekunem Piotrem Trawczyńskim otrzymali zaproszenie od Komendanta Policji w Pajęcznie w celu podziękowania za udział i dobry wynik naszej szkolnej drużyny w Wojewódzkim Konkursie Policyjnym który odbył się 11 kwietnia 2019 roku w Łodzi.

Zastępca Komendanta Policji w Pajęcznie Pan Artur Wnuk oraz policjanci Zbigniew Kleszczyński i Artur Stachera opowiedzieli o strukturach funkcjonowania policji oraz przedstawili zawód i charakter pracy policjanta dawniej (lata 80 ) i dziś. Uczniowie zdali relację z przebiegu całego konkursu i cyklu przygotowań, a także zadeklarowali już swój udział w przyszłym roku.

Na zakończenie spotkania Pan Komendant podziękował wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie powiatu w konkursie i wręczył pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe np .namioty i śpiwory turystyczne.

Dziękujemy !!!

 


 

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej 2019.

Dnia 28 marca 2019 roku dzięki inicjatywie nauczycieli wychowania fizycznego Piotra Trawczyńskiego, Krystiana Sobierajskiego oraz Jacka Lewery odbyły się w naszej szkole kolejne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn co ogółem dało frekwencję ok. 100 uczniów. Jako organizatorzy cieszymy się z tak wielkiego zainteresowania ze strony uczniów piłką siatkową.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce - klasa III E

2 miejsce - klasa III K

3 miejsce - klasa III D

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców 2019

Dnia 24 i 25 stycznia 2019 roku odbyły się w Naszej Szkole zawody Piłki Siatkowej dziewcząt oraz chłopców na szczeblu powiatowym. Obie reprezentacje Naszej Szkoły zdecydowanie wygrały swoje spotkanie i będą reprezentowały nasz powiat na Półfinale Wojewódzkim w Działoszynie, który odbędzie się 29 stycznia. Życzymy powodzenia.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2019

Dnia 21 stycznia 2019 roku z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego Pań Marzeny Trawczyńskiej oraz Moniki Lewery odbyły się Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. Kolejny raz najlepszą klasą okazała się klasa III A, drugie miejsce zajęła klasa III B , a trzecie miejsce przypadło klasie I B.

Puchar Starosty w Pływaniu II runda 2019

Uczniowie Naszej Szkoły po raz kolejny wzięli udział w Pucharze Starosty w Pływaniu.Była ro II runda. Przed nami jeszcze jedne zawody, które wyłonią zwycięzców klasyfikacji końcowej.

 

Więcej artykułów…